MEME BÜYÜTME AMELİYATI

Meme büyütme ameliyatı; daha dolgun göğüslere sahip olma isteyenler veya doğum gibi nedenlerle küçülen göğüsleri protez  kullanarak ideal boyutlara getirme işlemine denir. Göğüslerinizin boyutlarından memnun değilseniz, küçük olduklarını düşünüyorsanız. Göğüs büyütme ameliyatı iyi bir çözüm yolu olacaktır.

Meme büyütme ameliyatının sizlere kazandıracağı şeyler ise;

1- Meme büyütme ameliyatı ile gögüsleriniz daha dolgun bir hale gelecektir.

2- Görünümünüz estetik açıdan daha dengeli bir hale kavuşacaktır.

3- Meme büyütme ameliyatı sonrası psikolojik açıdan kendinize güveniniz artacaktır.

Meme Protezi Seçeneleri;

Serum fizyolik içeren meme protezleri; bu protezlerin içinde steril tuzlu su bulunmaktadır. Göğüse ideal estetik görünümü kazandırılması için çeşitli tuzlu sular ile doldurulmaktadır. Eğer kullanılan bu protezde sızma gibi bir sorun olursa protezin içindeki tuzlu su vücut tarafından emilerek vücut dışına atılacaktır.

Silikon protezler; bu protezin içerisi elastik jeller ile doldurulmuştur. Silikon protezin özelliği dokunulduğu zaman doğal insan meme dokusu hissi yaratmasıdır ve yini bu işlevle çalışmasıdır. Silikon protezin sızma yapma durumlarında boşalan bu jeller kapsül içerisinde yada göğüs protezinin bulunduğu cep içerisinde kalır.

Slikon protezlerin patlama riski oldukça azdır. Slikon protezin durumunu görmek için polikinliğe gitmeniz yeterlidir çekilen MRI veya ultrasyonlar ile silikon protezinizin durumunu rahatlıkla görmeniz mümkündür. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>