HAKKIMIZDA

op-dr-selcuk-kuyubasina-soru-sorun

Op. Dr. Selçuk Kuyubaşı önderliğinde yıllardır burun estetik alanında sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Ekip olarak sıcak bir aileyiz ve bize gelen tüm hastalarımızda bu ailenin birer parçasıdır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde tüm estetik ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ekibimiz bizlere gönderdiğiniz sorulara hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Op. Dr. Selçuk Kuyubaşı hakkında bilgiler;

1966 yılında Ankara’da doğdu. İlköğrenimini Bandırma 17 Eylül İlkokulunda, ortaöğrenimini Bursa Anadolu Lisesi’nde, liseyi Ankara Fen Lisesi’nde tamamladı.

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden iyi dereceyle tıp doktoru olarak mezun oldu.
1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

1994 yılında Umea Üniversitesi Tıp Fakültesi (İsveç) Plastik Cerrahi Kliniğinde klinik ve deneysel çalışmalara katıldı; ardından bir süre de Uppsala Üniversitesi’nde çalıştı.

Asistanlık yıllarında çok sayıda ulusal ve uluslararası makaleler yazdı.

1998 yılında ihtisasını tamamlayarak estetik ve plastik cerrahi uzmanı oldu.

1998 yılında ECFMG sınavlarını geçerek USMLE sertifikası aldı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde doktor olarak çalışabilme yetkisini kazandı.

Uzman olduktan sonra özelikle estetik cerrahi ile ilgilendi. Türkiye’ye modern estetik cerrahiyi getiren Prof. Dr. Fethi Orak ile uzun yıllar çalışarak estetik cerrahi tecrübesini geliştirdi.

Halen serbest olarak çalışmaktadır.

ULUSLARARASI SERTİFİKASYONLAR

ECFMG, tıp eğitimini, sağlık personeli planlamasını, öğretim üyeleri ve sağlık düzenleme kurullarını teşvik ve organize eden dünya liderleri kuruluşudur.

USMLE, Amerika Birleşik Devletleri Tıp Lisans Sınavı  (USMLE ) Amerika Birleşik Devletleri’nde tıbbi lisans için üç aşamalı bir sınav için olup, Devlet Tıp Kurulları Federasyonu  (FSMB ) ve Ulusal Tıbbı İnceleme Kurulu tarafından desteklenmektedir. ( NBME  )