BURUN ESTETİK AMELİYAT FİYATLARI

Burun estetik ameliyat fiyatları; öncelikle bilinmesi gereken konu şudur ki Türkiye’de yasalara göre fiyatları alenen açıklayıp duyurma yasaktır. Bizlere meil veya telefon yolu ile uluştığınızda danışmanlarımız sizlerden gerekli bilgileri alarak sizlere fiyat ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgileri aktaracaktır. Bilinmesi gereken ikinci konu ise ülkemizde özel sigortalar ve devlet kurumları burun estetik ameliyatlarını karşılamıyor.

Ülkemizde burun estetiği ameliyatları oldukça ucuzdur, tabi bu konuyu şöyle düşünmeniz gerekir, sizlere verilen bu estetik hizmeti bir sağlık hizmetidir, dolayısıyla kendinize yaptığınız bir yatırımdır ve bu yatırım uzun yıllar sizinle birlikte olacaktır. Estetik ameliyatları bir ev veya araba almaya benzemez, sağlığınızı ilgilendiren bu konuda en ucuzunu aramanız ileride sizin büyük pişmanlıklar duymanıza neden olabilir. Burun estetik ameliyatı olacaksanız birinci önceliğiniz tecrübeli bir doktor ve kaliteli bir muayene olmalıdır. Bu nedenle duygusal verilebilecek kararlardan kaçının eğer  ameleliyat için yeterli paranız yoksa burun estetik ameliyatınızı biraz ertelemeniz daha doğru olacaktır. Bir insan için estetik , güzellik ve sağlık herşeyden üstündün bu nedenle burun estetiğinde gereksiz pazarlıklardan kaçınmanız gereklidir.

Estetik burun ameliyatı fiyatlarını doktorunuzla görüşüp öğrenebilirsiniz. Türkiye’de verilen estetik ameliyat fiyatları aynı ortalamadır. Burun estetik  fiyatları doktor ve muayeneye göre farklılıklar gösterebilir, ancak fiyatlarda çok büyük farklılıklar yoktur. Bir diğer konu ise her burun estetiği fiyatı aynı olmaz, bu unutulmaması gereken diğer konudur. Gelen kişilerin talepleri ve kemik yapıları farklılık göstermektedir. Bu farklılıklarda doktorun uygulayacağı ameliyat tekniklerini değiştirecektir.